"Wszystko osiąga się przez nadzieję"

21 października, w Muzeum Śląskim w Katowicach odbył się wernisaż wystawy "Wszystko osiąga się przez nadzieję". Wystawa dotyczy 500 lecia reformacji na terenie Górnego Śląska. Cechownia miała przyjemność brać udział w realizacji ekspozycji.

Fot. Michał Jędrzejowski Muzeum Śląskie

WARSAW HOME 2017

Po raz kolejny realizujemy stoisko targowe dla marki LAGA. Tym razem w ramach targów WARSAW HOME.

www.laga.pl

Biedronka na krakowskim rynku

Na krakowskim rynku powstał sklep sieci Biedronka, który został zrealizowany w dawnych Delikatesach Antoniego Hawełki, w Pałacu Spiskim. Wnętrza powstały według projektu Cechowni.

CECHOWNIA w obiektywie Magdy Kryjak

Za oknem zima, a u nas gorąca sesja Cechowni. Za obiektywem rewelacyjna Magda Kryjak.

4 DESIGN DAYS

Na trwających właśnie targach 4 DESIGN DAYS w Katowicach można zobaczyć realizację naszego projektu - stoiska marki LAGA

www.lagaproducts.com

"OŚWIEĆ SIĘ!"

Na wystawie zaprezentowane są lampy zaprojektowane przez studentów i absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Oryginalne projekty powstają w ramach cyklicznego przedmiotu Design prowadzonego przez Aleksandrę Grzonka w Katedrze Sztuk Pięknych i Użytkowych.

Miejsce: Galeria Architektury SARP, Katowice

Organizatorzy wydarzenia: Politechnika Śląska Wydział Architektury Katedra Sztuk Pięknych i Użytkowych oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich oddział Katowice