SZKOLENIE WE WŁOSZECH

W grudniu nasza pracownia miała przyjemność wziąć udział w szkoleniu w pięknej Bolonii.

Otwarcie stacji w Kątach Wrocławskich

W październiku został otwarty siódmy obiekt dyskontu paliwowego CITRONEX – realizacja stacji benzynowej według projektu Cechowni

WARSAW HOME 2019

Realizacja projektu Cechowni stoiska targowego dla firmy Weninger na targi ,,Warsaw home".

Publikacja w ,,BUILDER"

Artykuł ,,Apetyt na architekturę” w październikowym wydaniu miesięcznika ,,Builder".

,,Stacja Benzynowa & Convenience Store"

Artykuł ,, o projektowaniu oświetlenia” autorstwa właścicielki firmy Cechownia Aleksandry Grzonki w magazynie ,,Stacja Benzynowa & Convenience Store".

,,Zakazy, wykluczenia, przesądy. Fotograficzna opowieść o kobietach w przemyśle.”

Wernisaż wystawy: ,,Zakazy, wykluczenia, przesądy. Fotograficzna opowieść o kobietach w przemyśle”.

Wystawa projektu Cechowni.

Na naszej budowie

Na budowie jednego z naszych projektów powstaje lodowy zbiornik energii.
Innowacyjna technologia pozwoli w przyszłości ogrzać budynek.

Bliskie, lecz z dalekiego świata. Historia udomowienia ssaków.

W kwietniu w Muzeum Śląskim w Katowicach odbył się wernisaż wystawy ,,Bliskie, lecz z dalekiego świata. Historia udomowienia ssaków.”

Nasza pracownia miała przyjemność zaprojektować wystawę.